Student inhuren in Zwolle
Studenten zijn flexibel, sterk en vaak ook overdag beschikbaar. In Zwolle huur je een student in voor tuinwerk, een verhuizing, schoonmaak of een middag oppassen, zonder uitzendbureau ertussen.
Er staat 1 helper uit Zwolle ingeschreven, nog volop ruimte.
Gratis plaatsen, geen commissie. Je betaalt de helper zelf.
Wat het meestal kost
- Tuinwerk€18 tot €25 per uur
- Verhuishulp€15 tot €22 per uur
- Schoonmaak€17 tot €22 per uur
- Oppassen (21 jaar of ouder)vanaf €14,99 per uur
Richtprijzen voor hulp uit de buurt.
Wat kost een student inhuren in Zwolle?
Richtprijzen voor hulp uit de buurt. Je spreekt de prijs zelf af met de helper en betaalt rechtstreeks, zonder commissie.
| Tuinwerk | €18 tot €25 per uur |
| Verhuishulp | €15 tot €22 per uur |
| Schoonmaak | €17 tot €22 per uur |
| Oppassen (21 jaar of ouder) | vanaf €14,99 per uur |
Vergelijk met een bedrijf: Wat kosten klusjes per uur?
KlusjeBij in Zwolle
Er staan nu 1 helper uit Zwolle ingeschreven. Dat is nog weinig, dus reken op minder reacties dan in de grote steden.
Je vindt hulp in alle wijken, van Centrum, Assendorp, Aa-landen, Stadshagen, Holtenbroek, Zwolle-Zuid, Berkum tot Dieze. Er is in Zwolle nog geen klus geplaatst; de eerste klus krijgt alle aandacht.
Zo vind je een student inhuren in Zwolle
Plaats gratis je klus
Beschrijf wat er moet gebeuren, waar en wanneer, en wat je ervoor wilt betalen.
Kies zelf wie je wilt
Helpers uit Zwolle en omgeving reageren. Je leest hun bericht en profiel en kiest wie je wilt.
Spreek af en betaal onderling
Via de chat spreek je het moment en de prijs af. Na afloop betaal je de helper zelf, zonder commissie.
Vragen over een student inhuren in Zwolle
Zijn er studenten in Zwolle?+
Wat kost een student inhuren in Zwolle?+
Betaal ik commissie aan KlusjeBij?+
Student inhuren in de buurt van Zwolle

Student inhuren nodig in Zwolle?
Plaats je klus in twee minuten. Gratis, zonder commissie, en je kiest zelf wie er komt.
Plaats gratis je klusWoon je in Zwolle en wil je zelf bijverdienen? Lees hoe dat werkt of meld je gratis aan.
Advertenties
- Gratis aanmelden(opent in een nieuw tabblad)
gfkpanel.nl
Geen klus in de buurt? Spaar punten met enquêtes
2.000 punten is een cadeaubon van € 10 · Onder meer Bol.com en Zalando
- Bereken je premie(opent in een nieuw tabblad)
insify.nl
Klus je met een KvK-inschrijving? Zo ben je verzekerd
Vanaf € 7,95 per maand · Online geregeld in 2 minuten · Dagelijks opzegbaar