Ga naar inhoud

Tuinman in Den Haag

Gras maaien, de heg snoeien, onkruid tussen de tegels of bladeren ruimen in de herfst. Voor het gewone tuinonderhoud in Den Haag heb je geen hovenier nodig: een buur of student met groene vingers doet het voor een fractie van het bedrijfstarief.

Er staan 31 helpers uit Den Haag ingeschreven.

Gratis plaatsen, geen commissie. Je betaalt de helper zelf.

Recent gevraagd in Den Haag

  • Pianoles aan huis€25 - €40
  • Meubels naar 3e verdieping tillen€60 - €120
  • Woonkamer muren schilderen€150 - €280
  • Terras tegels opnieuw voegen€100 - €200
Bekijk alle klussen

Wat kost een tuinman in Den Haag?

Richtprijzen voor hulp uit de buurt. Je spreekt de prijs zelf af met de helper en betaalt rechtstreeks, zonder commissie.

Gras maaien€17 tot €22 per uur
Heg snoeien€18 tot €25 per uur
Onkruid wieden€17 tot €20 per uur
Bladeren ruimen€17 tot €20 per uur
Tuin winterklaar maken€17 tot €25 per uur

Echte klussen in deze categorie op KlusjeBij: opdrachtgevers boden meestal tussen €30 en €110 voor de hele klus (mediaan €70, 11 klussen in heel Nederland).

Huur je iemand minder dan 4 dagen per week in voor dit werk, dan geldt de Regeling dienstverlening aan huis: je betaalt minstens het minimumloon voor de leeftijd van je helper (vanaf 21 jaar €14,99 per uur sinds 1 juli 2026) plus 8% vakantiegeld. Loonbelasting houd je niet in; de helper geeft het zelf op.

Vergelijk met een bedrijf: Wat kost een tuinman of hovenier per uur?

KlusjeBij in Den Haag

Er staan 31 helpers uit Den Haag ingeschreven: studenten, buren en mensen die er iets bij willen verdienen. Nieuwe klussen krijgen ze per mail.

Je vindt hulp in alle wijken, van Centrum, Scheveningen, Loosduinen, Escamp, Segbroek, Laak, Haagse Hout tot Ypenburg.

Zo vind je een tuinman in Den Haag

  1. Plaats gratis je klus

    Beschrijf wat er moet gebeuren, waar en wanneer, en wat je ervoor wilt betalen.

  2. Kies zelf wie je wilt

    Helpers uit Den Haag en omgeving reageren. Je leest hun bericht en profiel en kiest wie je wilt.

  3. Spreek af en betaal onderling

    Via de chat spreek je het moment en de prijs af. Na afloop betaal je de helper zelf, zonder commissie.

Vragen over een tuinman in Den Haag

Zijn er tuinhulpen in Den Haag?+
Ja. In Den Haag staan 31 helpers ingeschreven bij KlusjeBij. Niet iedereen doet elke klus, dus zet in je oproep precies wat je zoekt; de helpers die het kunnen, reageren.
Wat kost een tuinman in Den Haag?+
Dat spreek je zelf af met de helper. Als richtprijs voor hulp uit de buurt geldt €17 tot €22 per uur voor gras maaien en €18 tot €25 per uur voor heg snoeien. Op KlusjeBij boden opdrachtgevers voor een klus in deze categorie meestal tussen €30 en €110 in totaal (11 echte klussen). Een bedrijf rekent meer, zie wat kost een tuinman of hovenier per uur.
Betaal ik commissie aan KlusjeBij?+
Nee. Een klus plaatsen en reageren is gratis. Je spreekt de prijs rechtstreeks af en betaalt de helper na afloop zelf, contant of met een betaalverzoek.

Tuinman nodig in Den Haag?

Plaats je klus in twee minuten. Gratis, zonder commissie, en je kiest zelf wie er komt.

Plaats gratis je klus

Woon je in Den Haag en wil je zelf bijverdienen? Lees hoe dat werkt of meld je gratis aan.

Advertenties