Ga naar inhoud

Schoonmaakhulp in Tilburg

Wekelijks een paar uur hulp in huis, een grote voorjaarsschoonmaak of je oude huurhuis opleveren. In Tilburg vind je schoonmaakhulp bij jou in de buurt, rechtstreeks en zonder bureau ertussen.

Er staan 21 helpers uit Tilburg ingeschreven.

Gratis plaatsen, geen commissie. Je betaalt de helper zelf.

Recent gevraagd in Tilburg

  • Vuilnis buiten zetten + post halen€10 - €20
  • Hulp bij formulieren invullen€1
  • IKEA kast in elkaar zetten€50 - €90
  • Schuur buitenkant behandelen€60 - €100
Bekijk alle klussen

Wat kost een schoonmaakhulp in Tilburg?

Richtprijzen voor hulp uit de buurt. Je spreekt de prijs zelf af met de helper en betaalt rechtstreeks, zonder commissie.

Huishoudelijke hulp, wekelijks€17 tot €22 per uur
Grote schoonmaak€18 tot €25 per uur
Eindschoonmaak bij verhuizing€18 tot €25 per uur
Ramen lappen binnen€18 tot €25 per uur
Strijken€17 tot €20 per uur

Echte klussen in deze categorie op KlusjeBij: opdrachtgevers boden meestal tussen €20 en €65 voor de hele klus (mediaan €50, 9 klussen in heel Nederland).

Huur je iemand minder dan 4 dagen per week in voor dit werk, dan geldt de Regeling dienstverlening aan huis: je betaalt minstens het minimumloon voor de leeftijd van je helper (vanaf 21 jaar €14,99 per uur sinds 1 juli 2026) plus 8% vakantiegeld. Loonbelasting houd je niet in; de helper geeft het zelf op.

Vergelijk met een bedrijf: Wat kost een schoonmaakster per uur?

KlusjeBij in Tilburg

Er staan 21 helpers uit Tilburg ingeschreven: studenten, buren en mensen die er iets bij willen verdienen. Nieuwe klussen krijgen ze per mail.

Je vindt hulp in alle wijken, van Centrum, Oud-Noord, Reeshof, Berkel-Enschot, Udenhout, Goirke, Korvel tot Zuid.

Zo vind je een schoonmaakhulp in Tilburg

  1. Plaats gratis je klus

    Beschrijf wat er moet gebeuren, waar en wanneer, en wat je ervoor wilt betalen.

  2. Kies zelf wie je wilt

    Helpers uit Tilburg en omgeving reageren. Je leest hun bericht en profiel en kiest wie je wilt.

  3. Spreek af en betaal onderling

    Via de chat spreek je het moment en de prijs af. Na afloop betaal je de helper zelf, zonder commissie.

Vragen over een schoonmaakhulp in Tilburg

Zijn er schoonmaakhulpen in Tilburg?+
Ja. In Tilburg staan 21 helpers ingeschreven bij KlusjeBij. Niet iedereen doet elke klus, dus zet in je oproep precies wat je zoekt; de helpers die het kunnen, reageren.
Wat kost een schoonmaakhulp in Tilburg?+
Dat spreek je zelf af met de helper. Als richtprijs voor hulp uit de buurt geldt €17 tot €22 per uur voor huishoudelijke hulp, wekelijks en €18 tot €25 per uur voor grote schoonmaak. Op KlusjeBij boden opdrachtgevers voor een klus in deze categorie meestal tussen €20 en €65 in totaal (9 echte klussen). Een bedrijf rekent meer, zie wat kost een schoonmaakster per uur.
Betaal ik commissie aan KlusjeBij?+
Nee. Een klus plaatsen en reageren is gratis. Je spreekt de prijs rechtstreeks af en betaalt de helper na afloop zelf, contant of met een betaalverzoek.

Schoonmaakhulp nodig in Tilburg?

Plaats je klus in twee minuten. Gratis, zonder commissie, en je kiest zelf wie er komt.

Plaats gratis je klus

Woon je in Tilburg en wil je zelf bijverdienen? Lees hoe dat werkt of meld je gratis aan.

Advertenties