Ga naar inhoud

Klusjesman in Haarlem

Een kast in elkaar zetten, een lamp ophangen, een plank aan de muur of een deur die klemt. Voor kleine klussen in Haarlem hoef je geen klusbedrijf met voorrijkosten te bellen: een handige buur of student doet het voor een eerlijk uurtarief.

Er staan 2 helpers uit Haarlem ingeschreven, nog volop ruimte.

Gratis plaatsen, geen commissie. Je betaalt de helper zelf.

Recent gevraagd in Haarlem

  • Kleine kleding reparaties€30 - €60
  • Oppas na schooltijd (ma-wo-vr)€35 - €55
  • Laminaat leggen in slaapkamer€100 - €180
  • Boekhouding bijwerken in Excel€60 - €120
Bekijk alle klussen

Wat kost een klusjesman in Haarlem?

Richtprijzen voor hulp uit de buurt. Je spreekt de prijs zelf af met de helper en betaalt rechtstreeks, zonder commissie.

Meubels of IKEA-kast monteren€18 tot €25 per uur
Lamp of plank ophangen€20 tot €30 per uur
Kleine reparaties in huis€20 tot €35 per uur
Muur of plafond schilderen€20 tot €30 per uur
Behangen€25 tot €40 per uur

Echte klussen in deze categorie op KlusjeBij: opdrachtgevers boden meestal tussen €40 en €205 voor de hele klus (mediaan €70, 22 klussen in heel Nederland).

Vergelijk met een bedrijf: Wat kost een klusjesman per uur?

KlusjeBij in Haarlem

Er staan nu 2 helpers uit Haarlem ingeschreven. Dat is nog weinig, dus reken op minder reacties dan in de grote steden.

Je vindt hulp in alle wijken, van Centrum, Schalkwijk, Haarlem-Noord, Zuidwest, Oost, Spaarndam, Ramplaankwartier tot Vijfhoek.

Advertentie · gereedschapspecialist.nl

Gereedschap voor huis, tuin en werkplaats

Mist er een boormachine, een trap of een goede set sleutels voor de klus? Gereedschapspecialist verkoopt hand-, accu- en elektrisch gereedschap voor huis, tuin en werkplaats.

Gratis verzending vanaf € 50 · Lid Webshop Keurmerk

Zo vind je een klusjesman in Haarlem

  1. Plaats gratis je klus

    Beschrijf wat er moet gebeuren, waar en wanneer, en wat je ervoor wilt betalen.

  2. Kies zelf wie je wilt

    Helpers uit Haarlem en omgeving reageren. Je leest hun bericht en profiel en kiest wie je wilt.

  3. Spreek af en betaal onderling

    Via de chat spreek je het moment en de prijs af. Na afloop betaal je de helper zelf, zonder commissie.

Vragen over een klusjesman in Haarlem

Zijn er klusjesmannen en klushulpen in Haarlem?+
Nog maar een paar: in Haarlem staan op dit moment 2 helpers ingeschreven. Plaats je klus wel, maar reken op minder reacties dan in de grote steden. De dichtstbijzijnde steden met meer helpers zijn Amsterdam (18 km) en Leiden (27 km).
Wat kost een klusjesman in Haarlem?+
Dat spreek je zelf af met de helper. Als richtprijs voor hulp uit de buurt geldt €18 tot €25 per uur voor meubels of ikea-kast monteren en €20 tot €30 per uur voor lamp of plank ophangen. Op KlusjeBij boden opdrachtgevers voor een klus in deze categorie meestal tussen €40 en €205 in totaal (22 echte klussen). Een bedrijf rekent meer, zie wat kost een klusjesman per uur.
Betaal ik commissie aan KlusjeBij?+
Nee. Een klus plaatsen en reageren is gratis. Je spreekt de prijs rechtstreeks af en betaalt de helper na afloop zelf, contant of met een betaalverzoek.

Klusjesman nodig in Haarlem?

Plaats je klus in twee minuten. Gratis, zonder commissie, en je kiest zelf wie er komt.

Plaats gratis je klus

Woon je in Haarlem en wil je zelf bijverdienen? Lees hoe dat werkt of meld je gratis aan.

Advertenties