Ga naar inhoud

Klusjesman in Breda

Een kast in elkaar zetten, een lamp ophangen, een plank aan de muur of een deur die klemt. Voor kleine klussen in Breda hoef je geen klusbedrijf met voorrijkosten te bellen: een handige buur of student doet het voor een eerlijk uurtarief.

Er staan 7 helpers uit Breda ingeschreven.

Gratis plaatsen, geen commissie. Je betaalt de helper zelf.

Recent gevraagd in Breda

  • CV en LinkedIn profiel opknappen€30 - €60
  • Kattenoppas tijdens vakantie€80 - €120
  • Verjaardagsslinger en decoratie ophangen€25 - €45
  • Grote schoonmaak na verbouwing€120 - €200
Bekijk alle klussen

Wat kost een klusjesman in Breda?

Richtprijzen voor hulp uit de buurt. Je spreekt de prijs zelf af met de helper en betaalt rechtstreeks, zonder commissie.

Meubels of IKEA-kast monteren€18 tot €25 per uur
Lamp of plank ophangen€20 tot €30 per uur
Kleine reparaties in huis€20 tot €35 per uur
Muur of plafond schilderen€20 tot €30 per uur
Behangen€25 tot €40 per uur

Echte klussen in deze categorie op KlusjeBij: opdrachtgevers boden meestal tussen €40 en €205 voor de hele klus (mediaan €70, 22 klussen in heel Nederland).

Vergelijk met een bedrijf: Wat kost een klusjesman per uur?

KlusjeBij in Breda

Er staan 7 helpers uit Breda ingeschreven: studenten, buren en mensen die er iets bij willen verdienen. Nieuwe klussen krijgen ze per mail.

Je vindt hulp in alle wijken, van Centrum, Ginneken, Princenhage, Haagse Beemden, Teteringen, Prinsenbeek, Brabantpark tot Belcrum.

Advertentie · gereedschapspecialist.nl

Gereedschap voor huis, tuin en werkplaats

Mist er een boormachine, een trap of een goede set sleutels voor de klus? Gereedschapspecialist verkoopt hand-, accu- en elektrisch gereedschap voor huis, tuin en werkplaats.

Gratis verzending vanaf € 50 · Lid Webshop Keurmerk

Zo vind je een klusjesman in Breda

  1. Plaats gratis je klus

    Beschrijf wat er moet gebeuren, waar en wanneer, en wat je ervoor wilt betalen.

  2. Kies zelf wie je wilt

    Helpers uit Breda en omgeving reageren. Je leest hun bericht en profiel en kiest wie je wilt.

  3. Spreek af en betaal onderling

    Via de chat spreek je het moment en de prijs af. Na afloop betaal je de helper zelf, zonder commissie.

Vragen over een klusjesman in Breda

Zijn er klusjesmannen en klushulpen in Breda?+
Ja. In Breda staan 7 helpers ingeschreven bij KlusjeBij. Niet iedereen doet elke klus, dus zet in je oproep precies wat je zoekt; de helpers die het kunnen, reageren.
Wat kost een klusjesman in Breda?+
Dat spreek je zelf af met de helper. Als richtprijs voor hulp uit de buurt geldt €18 tot €25 per uur voor meubels of ikea-kast monteren en €20 tot €30 per uur voor lamp of plank ophangen. Op KlusjeBij boden opdrachtgevers voor een klus in deze categorie meestal tussen €40 en €205 in totaal (22 echte klussen). Een bedrijf rekent meer, zie wat kost een klusjesman per uur.
Betaal ik commissie aan KlusjeBij?+
Nee. Een klus plaatsen en reageren is gratis. Je spreekt de prijs rechtstreeks af en betaalt de helper na afloop zelf, contant of met een betaalverzoek.

Klusjesman nodig in Breda?

Plaats je klus in twee minuten. Gratis, zonder commissie, en je kiest zelf wie er komt.

Plaats gratis je klus

Woon je in Breda en wil je zelf bijverdienen? Lees hoe dat werkt of meld je gratis aan.

Advertenties